Krajská hospodářská komora
Pardubického kraje

Seznam členů - Chrudim

Chrudim

Právnické osoby

ARCA CZECH s.r.o.

BAMISTAV s.r.o.

BELLAZI COMPANY LTD, spol. s r.o.

C & H Credit s.r.o.

CETL Cargo s.r.o.

DAGOLD Hlinsko s.r.o. 

DAKO – CZ, a.s.

DALU, s.r.o.

D A S, s.r.o.

DIPRO výrobní družstvo invalidů

DRAHOŠ s.r.o. 

Dřevovýroba Otradov s.r.o.

ELMOZ - servis, s.r.o.

EMADO Pardubice, s.r.o.

Ermont spol. s r.o.

Evona a.s.

Electropoli-galvia, s r.o.

Faiveley Transport Třemošnice, s.r.o.

FARMA Slunečný dvůr s.r.o. 

GALVOS, spol. s r.o.

GRIFMONT CZ s.r.o.

HABRA s.r.o.

Harcross s.r.o.

Holcim (Česko) a.s.

Hotel Kraskov  s.r.o.

HSM GROUP s.r.o.

INSTAV Hlinsko s.r.o.

INTELCO, spol s r.o.

Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o.

Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

Katring Plus s.r.o.

KOVO Kameník s.r.o. 

LEND-CZ s.r.o. 

Mercia s.r.o.

Metal Engineering spol. s r.o.

MEGATECH Industries Hlinsko, s.r.o.

MUDr. Ján Hubáč, s.r.o.

Novotný 97, spol. s r.o.

Odborné učiliště Chroustovice

PERFO LINEA a.s.

Power Electro s.r.o. Chrudim

První stavební Chrudim a.s.

PROTRONIX s.r.o. 

PŘÍHODA s.r.o.

Satec, spol. s r.o.

SAVE CZ s.r.o.

Mias OC s.r.o.

Merit Bau CZ a.s.

Sostaf, s.r.o. 

Střední průmyslová škola Chrudim

SPS - VKP s.r.o.

Strojírny Prachovice s.r.o.

TAURUS s.r.o. Chrudim

TIS-CR s.r.o.

TMT s.r.o. Chrudim

UMIKOV CZ s.r.o.

VENTURA-VENKOV, s.r.o. 

Vodní zdroje Ekomonitor, spol. s r.o.

VIKTORSTAV s.r.o. 

VSJ mechanizace s.r.o.

KOVOLIS HEDVIKOV, a.s. 

OMEGA plus Chrudim, s.r.o.

ASTING CZ PASIVNI DOMY s.r.o.

Pluto spol. s r.o.

ecorec Česko s.r.o.

Fyzické osoby

Akerman Miloš, Hlinsko

Beránek Miroslav

Bergl Martin, ing.

Bílý Michal 

Boháč Jiří, ing.

Bukáček Ivo

Cach Josef, Chrudim 

Čechlovská Dagmar - Slatiňany, Lukavice

Černý Petr

Doležán Tomáš

Ehrenbergrová Stanislava

Feltl Zdeněk

Hak Michal

Halamka Jaroslav

Hlaváček Ladislav

Horák Jiří

Hrachovina Miroslav

Hromádko Jiří - PLYNTOP

Jošt Pavel

Kameník Aleš - Horní Holetín

Kocian Štefan – AGRICOLA

Kosek Milan - Hlinsko

Krbálek František

Kučera Rudolf – Stavoslužba

Kurková Ivana

Kvapil Lubomír

Liška Jaroslav – LIMA

Licek Milan, Ing.

Ludvík Stanislav

Machačová Jitka – PROFI - style

Málek Jan

Málek Jan, st.

Mareš Miroslav

Maruna Milan

Matyášek Petr

Moučka Jiří Ing.- JM Systémy

Netolická Hana

Netolický Milan

Němcová Michaela, MgA.

Novotný Jaroslav

Ondráčková Olga, ing.

Pařízek Aleš STROJSERVIS

Pešek Jaroslav

Petr Jaroslav, ing. 

Petříček Josef, Ing., Lhota pod Libčany  

Pilný František

Plevák Martin, Klášterec nad Ohří

Polanský Jiří

Popelková Alena, ing.

Pospíšilíková Zdeňka

Procházka Václav P+S

Regentová Milena - TRISPOL

Rohlík Luboš 

Romolo Luppi - Pneuservis

Říha Pavel

Říhová Dana - Deštné v Orlických horách

Sádovská Hana

Sobotka Jan

Sůrová Vanda

Sýkora Robin - Hlinsko

Šindler Jan

Šinkora Zdeněk

Šrámek Petr 

Šrámková Zdeňka, ing.

Šourek Josef, Ing. Hlinsko

Tereska Michal

Vokáč Robert, ing.

Vomočil Libor - LIVOTT CAMION

Vtípilová Marie, ing.

Zitko Petr

Zuglauer Werner

Švihlík František, Ing. - FASTER s.r.o.

Zahrádkářské potřeby Lucie Němcová

Ždímalová Věra, MUDr.

Zlesák Martin, ing.