Krajská hospodářská komora
Pardubického kraje

Seznam členů - Pardubice

Pardubice

Právnické osoby

2VV s.r.o.

AC in s.r.o.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Paděra, s.r.o.

Agentura MAJA Marketing s.r.o.

AG.WORK s.r.o.

ALUKOV HZ spol. s r.o.

ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.

astalon s.r.o. 

AV-Auditing, spol. s.r.o.

AWOS s.r.o.

BAUSET CZ, a.s.

BÁČA, Polička s.r.o.

BK Pardubice, a.s.

BVR s.r.o.

BW - Stavební holding, a.s.

BV elektronik s.r.o.

Callipso Pardubice s.r.o.

CECH KONTROLORŮ HASICÍCH PŘÍSTROJŮ

Clever People s.r.o.

Continuum Search Fund, s.r.o.

CYKLOS Choltice v.d.

ČESKÁ SPOŘITELNA, a.s. komerční centrum v Pardubicích

Československá obchodní banka, a.s., Pardubice

ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB

DEKOM SYSTEM, s.r.o.

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie a Mateřská škola, s.r.o.

DM Stavby CZ s.r.o.

Dostihový spolek a.s.

DŽIBABA s.r.o.

East Bohemian Airport a.s.

eBRÁNA s.r.o. 

EKOPANELY CZ s.r.o.

ELDIS Pardubice, s.r.o.

Elektrárny Opatovice a.s.

Sev.en EC, a.s.

ELMET, spol. s r.o.

ENERGIE MaR, spol. s r.o.

enteria a.s.

ERA a.s.

EUKELADE s.r.o.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Explosia a.s.

FOICO s.r.o.

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

Gama Pardubice s.r.o.

GAMET elektro, s.r.o.

Granplast s.r.o.

HASPR - CZ s.r.o.

Hlídací a detektivní agentura VIDOCQ, s.r.o. Pardubice

Chemontáž s.r.o.

Chládek a Tintěra Pardubice a.s.

Instal Hanousek s.r.o.

INTERCOLOR, akciová společnost

Inventa s.r.o.

ITEAD, a.s.

JAGUAR – ADVANCED PLANING SERVICES, s.r.o.

JAMAPOLL s.r.o.

JHV - ENGINEERING s.r.o.

JHS - CENTRE, o.p.s.

Jiří Vysoudil, PAP Pardubice, o.p.s.

JTEKT Automotive Czech Republic

JP-KONTAKT, s.r.o.

KAVE Bau s.r.o.

KOVAZ s.r.o.

Kudláček Waldek Körber Consulting, s.r.o.

Kurštejn stavební a obchodní společnost s.r.o.

KVIS Pardubice a.s.

KYB MANUFACTURING CZECH s.r.o.

LABSKÁ strojní a stavební společnost s r.o.

LARRA CZ s.r.o.

Ligma spol. s r. o.

MARHOLD a.s.

Mark2 Corporation Czech a.s.

Mechel Service Stahlhandel CR, s.r.o.

Merit Bau CZ a.s.

MIROS dopravní stavby, a.s.

MONTYS CZ s.r.o.

MONTKOV, spol. s r.o.

MPH Medical Devices, s.r.o.

Multiscan s.r.o.

Nedcon Bohemia s.r.o.

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

NOVABRIK CZECH, s.r.o.

OZA s.r.o.

Oka s.r.o.

P.MINISTR, v.o.s.

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

PAP Pardubice o.p.s. 

Pardubická tiskárna Silueta, s.r.o.

Pardubický Pernštejn, s.r.o.

PARDUBICKÝ PIVOVAR a.s.

PLC Services, a.s.  

PÖSAMO - Řetězárna, spol. s r.o.

PRODIN a.s. 

PROKOP INVEST, a.s.

PVV, s.r.o.

RCD Radiokomunikace spol. s r.o. 

R.D. Engineering s.r.o.

RENOMIA, a. s.

RETIA a.s.

Roltechnik, spol. s r.o.

RPIC Pardubice, s r.o.

SBF spol. s r. o.

SK-EKO Systems s.r.o. , Pardubice

SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC a.s.

Sociální služby města Pardubic

Správa a údržba silnic Pardubického kraje

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.

STAVEBNÍ PODNIK PŘELOUČ, s.r.o.

STEELING, s.r.o.

Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice 

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

SUMO s.r.o.

SVOS, spol. s.r.o.

SYNPO, a.s.

SYNTHESIA, a.s.

TIMRA s.r.o.

TOM service s.r.o.

TRANSFORM, a.s. Lázně Bohdaneč

TVAR v.d. Pardubice

Tvikon, s.r.o.

TVT-EUROPE s.r.o.

Univerzita Pardubice

VCES a.s.

VESNA, a.s.

VERTIX s.r.o.

Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.

Zasilatelství ŽELEZNÍK s.r.o.

Fyzické osoby

Bednářová Blanka

Beneš Petr, Ing. 

Bělohubý Robert

Boháč Marek

Bořek Miroslav

Boušková Zuzana

Branda Vladimír

Brňák Jan 

Břetenář Jiří

Čermák Miloš

Černý Pavel

Černý Radek

Dalibor Lukáš

Demlová Markéta

Diblík Marcel

 Doležal Jan

 Dušková Květoslava

 Dzoba Marián

 Faltys Pavel

 Faltys Vladimír, RNDr.

 Fejk Jaroslav 

 Fiala Miloš

 Gregor Tomáš

 Hanák Josef

 Havlínová Vendulka

Hlavatý Stanislav, Ing. - Čásenský & Hlavatý 

Horák Petr

Horodyský Tomáš

Hynek Tomáš

Chlápek Petr

Jakoubek Roman

Jakubec Petr

Janků Jiří, Ing.

Janoš Pavel

Janura Martin

Janurová Jarmila

Ježek Bedřich

Jiran Michal

Jirsa Jiří

Jokl Jaroslav

Joza Jan Maria, Mgr.

Joza Martin

Juklíček Milan 

Kafka Jan

Kakrda Miloš

Kaplanová  Hana

Kňava Jaroslav, Ing. Lic.

Kolovratník René

Koníček Miloš

Koreček Jan

Kováříková Ludmila, Mgr.

Kozel Petr, Ing.

Koželský Ladislav

Kratochvíl Zdeněk

Krejčířová Jana, Ing.

Kožíšek Pavel

Krpata Miloslav

Kuchyňka Miloš

Kvapilík Vojtěch

Kvapilíková Božena

Lamberský Jaroslav

Lebduška Miroslav

Leblová Marie 

Lejp Miroslav 

Maděra Věnek

Machač Pavel

Mádlo Milan

Málek Filip

Málek Jan

Marek Lukáš

Marek Miloš

Matoušek Libor

Mrňávek Tomáš

Ministr Ladislav

Ministr Petr

Mimra Jáchym

Načeradský František, Ing.

Novák Milan

Novotný Tomáš

Novotný Jiří

Novotný Petr, Ing., Ph.D.

Pakosta Jaroslav, Ing.

Palata Jiří

Pávková Dagmar

Pešl Tomáš

Petr Martin

Petrunčík Ladislav

Píša Radek, Ing.

Počepický Pavel

Pohorelec Jan

Polanský Jiří

Poláček Martin

Polívka Tomáš

Pozdník Roman

Procházka Jan

Pták Zdeněk

Rýznar Jan

Schillerová Marie

Skřivan Rudolf

Smetana Jiří

Sodomka Roman, Ing.

Soukal Zdeněk

Spousta Miloš, Ing.

Staněk Aleš

Sýkora Eduard

Šebek Martin

Šimek Miloslav

Škoda Petr

Šlor Oldřich

Španiel Roman, Ing.

Šplíchal Jakub

Štichauerová Lenka, Ing.

Štěpánek Martin, Ing.

Štollová Zuzana

Tesner Milan 

Tilšerová Vladimíra, PhDr.

Tomášková Hana

Tomov Svilen

Tryner Michael

Tuček Tomáš, Bc. 

Tyller Milan, RNDr.

Uncajtík Lukáš

Urbanová Eva, Mgr.

Vacek František

Valášek Milan

Vavrek Ondřej

Veselý Martin

Vlčková Mariana

Vodičková Tereza, Mgr.

Vysoudil Jiří

Wiesner Jana

Wiesner Vojtěch, Mgr.

Zářecká Hana

Zavřilová Lenka